Nakło nad Notecią

Tanie przewozy i busy z Nakła nad Notecią do Szwajcarii? BINGO! Firma TOMY-ZLOTÓW od ponad 20 lat obsługuje Nakło nad Notecią i okolice oferując tanie i komfortowe busy wiozące naszych Klientów na Zachód – w tym do Szwajcarii! Przewóz osób jaki oferujemy to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi busami, które przewożą Klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami (door to door). Szwajcarię obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nakło nad Notecią jest stałym punktem z którego odbieramy naszych Klientów. Nasze busy wiozą ich z Polski do Szwajcarii w godzinach poranny. Powroty do Polski odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze busy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Naklo_nad_Notecia.jpg


Kto najczęściej korzysta z naszych usług? Przede wszystkim są to pracownicy którzy wyjechali z Polski w poszukiwaniu lepszych zarobków. Współpracujemy również z agencjami, które wysyłają swoich pracowników m.in. do Szwajcarii. Bardzo często jadą z nami członkowie rodzin, którzy chcą spotkać się ze swoimi krewnymi. Kraje alpejskie przyciągają również wielu turystów i amatorów sportów zimowych, z kolei Holandia przyciąga Polaków swoją otwartością światopoglądową. Poza wspomnianymi kategoriami osób są również sportowcy, muzycy i wiele więcej. Busy do Szwajcarii Nakło nad Notecią? Skorzystaj z naszej oferty!