Mogilno

Przewozy Mogilno – Szwajcaria? Skorzystaj z oferty TOMY-ZŁOTÓW na busy z Mogilna do Szwajcarii. Posiadamy bajlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Każdego dnia oferujemy podóżującym z nami Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu podczas przewozu oraz znakomitą obsługę Klienta. Przewóz osób do Szwajcarii w naszej firmie odbywa się w systemie „door to door”. Korzystając z usługi „od drzwi do drzwi” wybierając Państwo przewóz pomiędzy dwoma adresami, które Państwa interesują. Pierwszy adres może być adresem w mieście Mogilno, a drugi adres w Szwajcarii lub innym kraju który obsługujemy. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Szwajcarii do Polski odbywają się wieczorem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Komfort podczas przewoz zapewnią Państwu wygodne fotele. Pozwolą one Państwu na zaznanie głębokiego snu w czasie przewozu. Rezerwacji na busy z Mogilna można dokonywać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Jeśli wahasz się lub chciałbyś ustalić szczegóły swojego przejazdu prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą pełnych i zrozumiałych informacji. Busy do Szwajcarii Mogilno? Postaw na przewozy TOMY-ZLOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

MOGILNO.jpg

Busy do Szwajcartii to nie wszystko, czyli...

Posiadamy dużą bazę stałych Klientów co pozwala nam układać krótkie trasy. Duża baza Klientów pozwala nam również oferować najlepsze ceny na rynku. Nasze busy są systematycznie diagnozowane w prywatnym warsztacie mechanicznym, każdorazowo ozonujemy je przed każdym wyjazdem z Polski (usuwamy w ten sposób 99% wirusów i bakterii) a za ich kierownicami zasiadają ogarnięci kierowcy.

Trochę o mieście

Mogilno jest miastem powiatowym woj. kujawsko – pomorskiego. Jest to gmina miejsko-wiejska. Wg. Danych z 2019 roku Mogilno zamieszkiwało 11 786 mieszkańców, choć tak naprawdę wielu z nich wyjechało na Zachód w poszukiwaniu lepszych perspektyw życiowych. Często mieszkańcy miasty wyjeżdżają chociażby do Szwajcarii. Dostają się tam oni naszmi niezawodnymi busami. Miasto jest również siedzibą dekanatu archidiezezji gnieźnieńskiej. Mogilno położone jest w geograficznej krainie Wielkopolski. Jest siedzibą powiatu ziemskiego.