Mogilno

Przewozy Mogilno – Szwajcaria? Skorzystaj z oferty TOMY-ZŁOTÓW na tanie i komfortowe busy z Mogilna do Szwajcarii. Posiadamy bajlepszą ofertę cenową dostępną na rynku. Każdego dnia oferujemy podóżującym z nami Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu podczas przewozu oraz znakomitą obsługę Klienta. Przewóz osób do Szwajcarii w naszej firmie odbywa się w systemie „door to door”. Korzystając z usługi „od drzwi do drzwi” wybierając Państwo przewóz pomiędzy dwoma adresami, które Państwa interesują. Pierwszy adres może być adresem w mieście Mogilno, a drugi adres w Szwajcarii lub innym kraju który obsługujemy. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Szwajcarii do Polski odbywają się wieczorem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Komfort podczas przewoz zapewnią Państwu wygodne fotele. Pozwolą one Państwu na zaznanie głębokiego snu w czasie przewozu. Rezerwacji na busy z Mogilna można dokonywać na podany nr telefonu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Jeśli wahasz się lub chciałbyś ustalić szczegóły swojego przejazdu prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą pełnych i zrozumiałych informacji. Busy do Szwajcarii Mogilno? Postaw na przewozy TOMY-ZLOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

MOGILNO.jpg

Trochę o mieście

Mogilno jest miastem powiatowym. Jest to gmina miejsko-wiejska. Wg. Danych z 2019 roku Mogilno zamieszkiwało 11 786 mieszkańców, choć tak naprawdę wielu z nich wyjechało na Zachód w poszukiwaniu lepszych perspektyw życiowych. Często mieszkańcy miasta wyjeżdżają chociażby do Szwajcarii. Dostają się tam oni naszymi niezawodnymi busami. Miasto jest również siedzibą dekanatu archidiecezji gnieźnieńskiej. Jest siedzibą powiatu ziemskiego.