Busy do Szwajcarii Inowrocław

Szukałeś w Google oferty na tanie przewozy busem z Inowrocławia do Szwajcarii? Jeśli tak to posiadamy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! Wyjazdy i powroty odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy z miasta rozpoczynają się z samego rana, a powroty odbywają się od godziny 20.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co wyróżnia nad na tle innych firm? Jadąc z nami jadą Państwo pod drzwi. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Miasto i okolice obsługują nasze w pełni sprawne pojazdy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacji możesz dokonać w prostu sposób kontaktując się z naszą infolinią, a nasi mili konsultanci infolinii odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Przed wyjazdem poddajemy nasze busy ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Zamów swój przejazd właśnie teraz!

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

inowrocław.jpg

Miasto jest miastem powiatowym. Ścisłe centrum miasta odwzorowuje średniowieczną urbanistykę. Centrum tworzy rynek do które schodzą się ze wszystkich stron uliczki. W Czasach PRL-U miasto znacznie się rozrosło wchłaniając okoliczne wsie. Powstały liczne blokowiska – w mieście budynki dochodzą do 11 pięter.