Bydgoszcz - Szwajcaria

Busy do Szwajcarii z Bydgoszczy


Szukasz taniego busa którym sprawnie przedostaniesz się do Szwajcarii z Bydgoszczy. Korzystając z naszej firmy otrzymują Państwo najlepszą korelację jakości w stosunku do ceny. Przewóz osób z Bydgoszczy do Szwajcarii wykonujemy na wskazany adres w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez klienta adresami. Usługa dojazdu pod drzwi skraca czas przejazdu, a także pomaga oszczędzić pieniądze. Ze względu na dużą bazę klientów układamy krótkie trasy, co dodatkowo skraca czas przejazdu. Bezpośredni transport osób i paczek codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacje można dokonać pod numerem telefonu widoczny powyżej. Nasi mili konsultanci dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Udzielą oni Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Kursy odbywają się naszymi wypasionymi pojazdami, a każdy z nich ma komfortowe fotele, działającą klimatyzację, punkt ładujący i światełka. W naszych fotelach możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD. W podróż możesz zabrać wszystko co istotne, gdyż każdy pasażer może zabrać trzy sztuki bagażu per capita. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty do Bydgoszczy późnym wieczorem.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Bydgoszcz Szwajcaria


Przewozy do Szwajcarii z Bydgoszczy


Przejazdy na trasie z Bydgoszczy do Szwajcarii organizujemy dla osób prywatnych i firm. W ramach transportu pracowniczego możemy zaoferować stałym partnerom korzystne rabaty. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze auta. Przed każdym, wyjazdem poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Zabieramy także paczki pomiędzy dwoma krajami, dzięki czemu w ekspresowym tempie trafiają one do adresata!

Jadąc z nami nie musisz bać się o bagaż. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania trzech sztuk bagażu / per capita. Możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Ten pierwszy umieszczamy w luku naszych pojazdów (musi mieć plakietki imienne), a ten drugo należy mieć przy sobie (wraz z dokumentami, portfelem etc.)

Informacje dla odwiedzających miasto


Do Bydgoszczy dociera również wielu zagranicznych klientów. Co ich tu ściąga? Miasto to jest pełne zabytków. Miasto festiwali, muzeów i niezliczonej ilości knajp i restauracji. Znajdują się tu takie muzea jak” Muzeum Okręgowe, Muzeum Wojsk Lądowych, Muzeum Farmacji czy Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego. Corocznie odbywa się tu kilkanaście festiwali. Działa tu chociażby Filharmonia. Wśród festiwali warto wymienić: Festiwal Muzyczny, Festiwal Operowy czy Musica Antiqua Europae Orientalis. Wybierz usługi jakie oferuje nasza firma i ciesz się komfortem w dobrej cenie!