Bydgoszcz

Tanie przewozy i komfortowe busy z Bydgoszczy do Szwajcarii dostępne na stronie www.tomy-zlotow.pl. Korzystając z naszej firmy otrzymują Państwo najlepszą korelację jakości w stosunku do ceny. Busy na trasie Polska - Szwajcaria oraz w przeciwną stronę wyjeżdżają w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Jeden do adres w Bydgoszczy, a drugi np. we Szwajcarii. System ten nazywa się „door to door”. Usługa „od drzwi do drzwi” skraca czas przejazdu. Czas przejazdu skraca również nasza dobra logistyka. Dobra logistyka możliwa jest dzięki dużej bazie Klientów którą posiadamy.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacji na przewozy z Bydgoszczy do Szwajcarii można dokonać pod numerem telefonu widoczny powyżej. Nasi mili konsultanci dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Udzielą oni Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Przewozy z Bydgoszczy do Szwajcarii odbywają się naszymi wypasionymi busami. Posiadają oni wygodne fotele w których możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy Bydgoszcz.Jpg


Busy z Bydgoszczy do Szwajcarii. Tani przewóz osób „door to door”.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm? Oferujemy usługę „door to door”. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami.Bydgoszcz – tak jak i inne miasta obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze busy. Przed każdym, wyjazdem z Poznania do Szwajcarii poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Szwajcarii Bydgoszcz? Zamów swój przejazd właśnie teraz!

Mieszkańcy miasta Bydgoszcz często wyjeżdżają na Zachód w poszukiwaniu pracy. My im to ułatwiamy oferując najlepszy przewóz na rynku. Kraje Zachodu – w tym oczywiście najbogatsza w Europie Szwajcaria oferują znacznie wyższe zarobki niż średnia zarobków w Polsce. W najszym kraju średnią krajową znacząco zawyżają również wielkie miasta. Szwajcaria jak i inne kraje oferują również znacznie lepszą opiekę zdrowotną, lepszy socjal i ogólnie znacznie wyższy standard życia,


Usługi dodatkowe / trochę o mieście


Przewóz osób z Bydgoszczy do Szwajcarii to jedna z wielu naszych usług którą wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Nie jest to oczywiście nasza jedyna usługa. Wozimy naszych Klientów do sześciu krajów europejskich. Obsługujemy również agencje pośrednictwa pracy, które korzystają z naszych usług chcąc przewieźć swoich pracowników z Bydgoszczy do Szwajcarii lub w przeciwną stronę. Transportujemy również dokumenty oraz niewielkie paczki. Korzystając z tej usługi mogą Państwo być pewni, iż przesyłka w ekspresowym tempie dotrze we wskazaną destynację.

Do Bydgoszczy dociera również wielu zagranicznych Klientów, w tym tych ze Szwajcarii. Co ich tu ściąga? Bydgoszcz to miasto pełne zabytków. Miasto festiwali, muzeów i niezliczonej ilości knajp i restauracji. Znajdują się tu takie muzea jak” Muzeum Okręgowe, Muzeum Wojsk Lądowych, Muzeum Farmacji czy Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego. Corocznie odbywa się tu kilkanaście festiwali. Działa tu chociażby Filharmonia Pomorska. Wśród festiwali warto wymienić: Bydgoski Festiwal Muzyczny, Bydgoski Festiwal Operowy Cczy Musica Antiqua Europae Orientalis.