Busy do Szwajcarii Bydgoszcz

Szukasz taniego busa do Szwajcarii z Bydgoszczy. Korzystając z naszej firmy otrzymują Państwo najlepszą korelację jakości w stosunku do ceny. Przewozy do Szwajcarii z Bydgoszczy wykonujemy z adresu na adres w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez klienta adresami. Usługa dojazdu pod drzwi skraca czas przejazdu, a także pomaga oszczędzić pieniądze. Ze względu na dużą bazę klientów układamy krótkie trasy, co dodatkowo skraca czas przejazdu. Bezpośredni transport z Bydgoszczy do Szwajcarii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacje można dokonać pod numerem telefonu widoczny powyżej. Nasi mili konsultanci dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Udzielą oni Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Kursy odbywają się naszymi wypasionymi pojazdami, a każdy z nich ma komfortowe fotele, działającą klimatyzację, punkt ładujący i światełka. W naszych fotelach możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD. W podróż możesz zabrać wszystko co istotne, gdyż każdy pasażer może zabrać trzy sztuki bagażu per capita.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

przejazdy  Bydgoszcz Szwajcaria


Przewóz osób z Bydgoszczy do Szwajcarii


Wyjazdy na trasie z Bydgoszczy do Szwajcarii organizujemy dla osób prywatnych i firm. W ramach transportu pracowniczego możemy zaoferować stałym partnerom korzystne rabaty. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze auta. Przed każdym, wyjazdem poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Zabieramy także paczki pomiędzy dwoma krajami, dzięki czemu w ekspresowym tempie trafiają one do adresata!

Do miasta dociera również wielu zagranicznych klientów. Co ich tu ściąga? Miasto to jest pełne zabytków. Miasto festiwali, muzeów i niezliczonej ilości knajp i restauracji. Znajdują się tu takie muzea jak” Muzeum Okręgowe, Muzeum Wojsk Lądowych, Muzeum Farmacji czy Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego. Corocznie odbywa się tu kilkanaście festiwali. Działa tu chociażby Filharmonia. Wśród festiwali warto wymienić: Festiwal Muzyczny, Festiwal Operowy czy Musica Antiqua Europae Orientalis. Wybierz usługi jakie oferuje nasza firma i ciesz się komfortem w dobrej cenie!