Szamotuły

Interesuje Cię przewóz osób do Niemiec? Szukasz oferty na Busy z Szamotuł do Niemiec? Jeśli tak to oferta firmy TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Szamotuły to jedno z wielu miast jakie obsługuje nasza firma. Nasze busy przewożą naszych Klientów jeżdżąc „od drzwi do drzwi”. Każdy Klient wskazuje dwa adresy pomiędzy którymi odbywa się jego podróż (system „door to door”). Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Proste rezerwacje busów do Niemiec - zobacz co składa się na naszą ofertę

Przewóz osób z Szamotuł do Niemiec to zajęcie którym paramy się od ponad dwudziestu lat. W tym okresie stale podnosiliśmy jakość naszych usług dzięki czemu zdobyliśmy wielu stałych i zadowolonych Klientów. Obsługując miasto Szamotuły przewożąc ludzi do Niemiec lub przewożąc ich do miasta korzystamy z naszych bezpiecznych i w pełni kompleksowych busów. Prowadzą je nasi doświadczeni kierowcy. Posiadają oni komplet dokumentów uprawniających ich do prowadzenia ośmioosobowych busów. Przed każdym wyjazdem z Szamotuł do Niemiec lub w przeciwną stronę mają odpowiedni czas na regeneracje sił. Szamotuły obsługują tylko i wyłącznie sprawne busy. Posiadają one wygodne fotele które pozwolą zaznać Ci snu w czasie podróży. Nie chcesz spać? Skorzystaj z oferowanego przez nas wi-fi lub po prostu zobacz film na profesjonalnym sprzęcie DVD. Zadzwoń do nas właśnie teraz i zamów swój przejazd. Nasza infolinia czynna jest od 8 do późnych godzin wieczornych. Busy do Niemiec Szamotuły? Postaw na firmę TOMY-ZŁOTÓW!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg

UWAGA! W jadąc naszymi busami możesz zabrać ze sobą dwie walizki o łącznej wadze do 60 kg! Pojedź z nami i weź ze sobą wszystko co potrzebne! Organizujesz przyjęcie dla znajomych? Szykujesz wesele, chrzciny lub straciłeś bliską osobę i organizujesz stypę? Jeśli tak to nasza firma przyjdzie Ci z pomocą. Nasza firma organizuje przewozy dla grup zorganizowanych! Baw się ze wszystkimi, lub łącz się w żałobie. Już nie musisz się martwić czy możesz napić się lampki wina wraz z rodziną. Wynajmując busa wraz z kierowcą w naszej firmie przyjedzie on po Państwa w wyznaczonym terminie i miejscu. Oferujemy również wynajem busa bez kierowcy na różne okresy. W celu ustalenia szczegółów tej oferty skontaktuj się z naszą infolinią!

Szamotuły - co warto wiedzieć o mieście

Rozwój gospodarczy Szamotuł rozpoczął się na przełomie XIV i XV wieku. Duży wzrost gospodarczy trwał aż do drugiej połowy XVII wieku. Rzemieśliny z tych terenów wyspecjalizowali się w produkcji sukna, które eksportowano do wielu krajów. Okres rozkwitu gospodarczego wywarł olbrzymi wpływ na mieszkańcó, którzy się bogacili. W tym okresie powstały wielkie bogactwa tutejszych właścicieli gospodarczych. Szamotuły znane były również z przemysłu olejarskiego (olej wytwarzano z nasion derenia-świdwy), garncarskiego i powroźniczego. XIX i XX wiek to okres postępującego bardzo szybko uprzemysłowienia miasta. Rozwinęły się tu w tym okresie – dwa młyny, olejarnia, cukrownia i meblarnia. Do najsłynniejszych i najbardziej dochodowych przedsiębiorts miasta należałą „Cukrownia Szamotulska – Zuckerfabrik Samter G.m.b.H.” została wybudowana pod zaborem Pruskim w 1895 roku