Sulęcin

Jedziesz do Szwajcarii, Danii lub Luksemburga? Mieszkasz w mieście Sulęcin? Polecamy zatem nasze busy! Przewozy do wspomnianych krajów z Sulęcina odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Powroty z Danii, Luksemburga i Szwajcarii do miasta odbywają się wieczorem na przełomie poniedziałku i worku oraz na przełomie piątlku i soboty. Obsługujemy województwo lubuskie, pomorskie, kujawsko pomorskie, zachodniopomorskie i Wielkopolskę. Codziennie jeżdzimy również do takich krajów jak Holandia, Belgia i Niemcy. Oferowane przez nas przewozy odbywaja się w systemie "door to door". Przewóz osób "od drzwi do drzwi" dla wybranego Klienta odbywa się dla niego pomiędzy dwoma adresami które nam wskaże. Jeden może być w Sulęcinie, a drugi w dowolnie wskazanej zagranicznej destymnacji (oczywiście w ramach terytorium obsługiwanego przez naszą firmę). Masz pytania? Skontaktuj się z naszą infolinią na podany poniżej nr telefonu. Działamy od ósmej rano do póżnych godzin wieczornych.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Tanie busy door to door z Sulęcina. Szczegóły oferty, cennik usług oraz ciekawostki o mieście


Cenę Twojego przewozu z Sulęcina do wybranej miejscowości w Luksemburgu, Danii bądź Szwajcarii należy ustalić na naszej infolinii. Posiadamy widełki czasowe, ale na cenę Twojego przejazdu wpływa w znaczącej mierze odległość pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Zapewniamy o najlepszej ncenie naszych przewozów w stosunku do oferowanej jakości. Przede wszystkim dzięki dużej bazie Klientów układamy krótkie trasy. Jadąc z nami nie musisz prowadzić objazdów po całej Polsce, ani wykupywać dodatkowych form transportu, gdyż jeździmy w systemie door to door. Prym w naszej firmie wiedzie Twoje bezpieczeństwo podczas podróży i jej komfort. Bezpieczeństwo zapewniają kierowcy o wysokiej kulturze jazdy, sprawne busy i fachowi konsultanci infolinii. Komfort podczas przejazdu zapewnią Ci wygodne busy w których możesz zasnąć lub uciąć sobie drzemkę. Doznania wizualne zapewnią Ci nie tylko widoki zza szyby busa, ale również nowoczesny sprzęt DVD który znajduje się w każdym busie. Coś jeszcze? Jadąc z nami przekonasz się, że dbamy o naszy Klientów.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO POLSKI: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy tomy 2.jpg


Sulęcin jest miastem powiatowym woj. lubuskiego. W naszej obsłudze znajduje się również Wielkopolska, woj. pomorskie, kujawsko pomorskie i woj. zachodniopomorskie. Miasto zaczęło rozwijać się jeszcze w czasach wczesnopiastkowkich. Sulęcin rozwinął się z słowiańskiej osady targowej. Powstał on na skrzyżowaniu ważnych szlaków, tzn: Frankfurt nad Odrą – Poznań, Krosno Odrzańskie – Gorzów Wielkopolski. Miasto i okolice znajdują się w malowniczych rejonach usłanych licznymi zabytkami. Te i inne walory (w tym gościnność miejscowej ludności) sprawiły, iż w mieście pojawia się wielu turystów, w tym turystów ze Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Jak tu docierają? Oczywiście naszymi busami. TOMY-ZŁOTÓW to znakomite przewozy w najlepszej cenie na rynku.