Strzelce Krajeńskie

Mieszkasz w miejscowości Strzelce Krajeńskie? Jedziesz na Zachód? Bingo! Mamy najlepszą ofertę na busy do Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Do wskazanych pańśtwa jeżdzimy w systemie "door to door". W ramach usługi "od drzwi do drzwi" Twoja podróż odbędzie się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Nie tracisz zatem na dopłaty do dodatkowych form transporu. W tym momencie warto również nadmienić, iż dzięki pokaźnej bazie stałych Klientów układamy krótkie trasy. Nie trać swojego cennego czasu na ofertę innych firm i wybierz naszą ofertę. Z miasta Strzelce Krajeńskie do Szwajcarii, Danii i Luksemburga nasze busy wyjeżdżają w każdy poniedziałkowy i piątkowyt ranek. Powroty do Strzelec Krajeńskich ze wskazanych Państw odbywają się wieczorem z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę. Zainteresowany? Zadzwoń na poniższy numer.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy ze Strzelec Krajeńskich do Danii, Szwajcarii i Luksemburga - szczegóły oferty, cennik i cena


Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie oferty na przewozy ze Strzelec Krajeńskich do Danii, Szwajcarii tudzież Luksemburga, to koniecznie skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi mili konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji odnośnie warunków oferty. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych Co nas wyróżnia? Działamy na rynku od ponad 20 lat stale zwiększając bazę naszych stałych Klientów. W tym okresie najważniejsze dla nas było bezpieczeństwo naszych Klientów. Od zawsze dbaliśmy o wysoką kulturę jazdy naszych kierowców busów oraz zapenialiśmy im odpowiednią porzerwę na wypoczynek pomiędzy kolejnymi kursami. Nasze busy są systematycznie diagnozowane w naszym warsztacie aby bezpiecznie i bez zbędnych przygód przewieźć Państwado wybranego celu.

W dobie pandemii dodatkowo poddajemy nasze busy przed każdym wyjazdem z Polski ozonowaniu. Ozonowanie usuwa 99% bakterii i wirusów. Zadzwoń do nas i zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Cennik? Nie w naszej firmie. Posiadamy oczywiście widełki cenowe, ale cena Twojego przejazdu uzależniona jest od odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie punktami. Przykładowo jeśli jedziesz ze Strzelec Krajeńskich do Berlina to płacisz mniej, niż jadąc z tego samego miasta do Genewy. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta infolinii.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO POLSKI: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

szwajcaria.jpg


busy tomy 3.jpg