Słubice

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na busy ze Słubic do Szwajcarii, Danii i Luksemburga (Luxemburgh). Do wszystkich wskazanych Państw jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Porotyw do Polski (w tym do Słubic) ze wskazanych państw odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Nasza firma oferuje przewozy zwane "door to door". W ramach usługi od dzwi do drzwi odbywasz podroż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami - dla przykładu: jeden adres w Słubicach, a drugi adres w Szwajcarii, Danii bądź w Luksemburgu. Podróż odbywa się naszymi wypasionymi busami Renault Traffic. Rezerwacji można dokonać kontaktując się z naszą firmą na widoczny poniżej nr telefonu. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

ZADZWOŃ +48 600-629-301


Busy do Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Jeździmy od ponad 20 lat


Nasza firma prowadzi przewozy z Polski do Szwajcarii, Danii i Luksemburga od ponad dwudziestu lat. W tym czasie stale podnosiliśmy jakość naszych usług aby sprostać Państwa wymaganiom. Każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo Państwa przejazdu udostępniając dla tras międzynarodowych tylko i wyłącznie sprawdzone busy - świeżo po naszej wewnętrznej diagnostyce. Zatrudniamy tylko i wyłacznie doświadczonych kierowców, a pracownicy naszej infolinii udzielą Państwu wyczerpujących informacji odnośnie Państwa przewozu do Danii, Szwajcarii tudzież Luksemburga. Nie przepłacaj w innej firmie i skorzystaj z przewozów jakie oferuje nasza firma. Obsługujemy sześć krajów do którymi możesz dotrzeć nbaszymi komfortowymi busami. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się w naszych busach. Czekamy na Wasz telefon!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

szwajcaria.jpg

Co słychać w Słubicach

Słubice są miastem powiatowym woj. lubuskiego. Tereny te pokryte są licznymi lasami. Rozwinęla się tu pokaźna infrastruktura związana z turystyką rowerową. Naszymi bysami - korzystając z naszej oferty na przewozy docierają tu turyści ze Szwajcasrii, Danii, Luksemburga i nie tylko. Najczęściej uczeszczaną trasą jest trasa łącząca miejscowości : Słubice – Drzecin – Stare Biskupice – Nowe Biskupice – Gajec – Rzepin – Rzepinek – Nowy Młyn – Jerzmanice – Radzikówek – Radzików – Sądów – Cybinka – Baiłków – rez. „Młodno” – Krzesin, czy trasa łącząca miejscowości: Gajec – Nowy Młyn – Maczków – Urad – Koziczyn – Sądów – Drzeniów