Przewozy do Niemiec ze Szczecina. Transport busem w systemie „door to door”.

Szukasz oferty na przewóz osób ze Szczecina do Niemiec? Znakomicie! Przewozy jakie oferuje nasza firma – TOMY-ZŁOTÓW to najlepsza oferta na rynku. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec, W czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. Jeździmy w systemie „door to door”. Usługa transportu „od drzwi do drzwi” pozwala podróżować naszym Klientom pomiędzy dwoma interesującymi ich adresami. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacji dokonać możesz kontaktując się z nami pod wskazanym nr telefonu. Nasi konsultanci telefoniczni przyjmą od Ciebie zgłoszenie oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Oczywiście te potrzebne w wykonywaniu usługi jaką jest przewóz osób ze Szczecina do Niemiec nie tylko. Sympatyczni i kompetentni konsultanci naszej infolinii czynnej to nie wszystko. Współpracujący z nami kierowcy „zjedli swoje zęby za kierownicą”. Poza nieodzownymi kwalifikacji popartymi ważnymi dokumentami są to osoby przyjaznym usposobieniu.

W obecnych czasach busy stanowią najmodniejszą formę transportu pomiędzy krajami UE. Busy zapewniają należyty komfort podróży jej krótki czas. TOMY- ZŁOTÓW świadczy codziennie tanie i bezpieczne przewozy ze Szczecina do Niemiec, a także w przeciwną stronę. W poszukiwaniu najlepszej oferty na busy ze Szczecina do Niemiec osiągnąłeś swój cel. Mamy ofertę dla Ciebie! Posiadamy flotę nowych oraz niezawodnych busów oraz kadrę znakomitych kierowców. Rezerwacji dokonasz poprzez kontakt z naszą infolinią. Znakomita obsługa Klienta wyróżnia nas na tle innych firm transportu osobowego. Nasi pracownicy codziennie służą Państwu pomocą, a dzięki dobrej logistyce zmniejszamy czas przejazdu na trasie Szczecin – Niemcy do minimum. Twój przejazd ze Szczecina w systemie “od drzwi do drzwi” będzie miły i i satysfakcjonujący dla Ciebie doświadczeniem. Busy do Niemiec Szczecin? Zarezerwuj swój przejazd już dziś w naszej firmie.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

SZCZECIN.jpg