Przewóz osób Świdnica

Tanie przewozy i wypasione busy ze Świdnicy do Niemiec? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty! Świdnica to stały punkt na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Centralne Niemcy są przez nas obsługiwane codziennie. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy: Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię czy Luksemburg.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W naszej firmie najważniejszy jest Klient. Nasi konsultanci telefoniczni są mili i fachowi, a kierowcy naszych busów są doświadczonymi i odpowiedzialnymi kierowcami. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy ze Świdnicy do Niemiec odbywają się naszymi sprawnymi busami. Ozonujemy je zanim nasze busy wyjadą z Polski. Pozwala to nam pozbyć się większości drobnoustrojów. Nasze busy są systematycznie diagnozowane w prywatnym warsztacie samochodowym. Dbamy również o systematyczne odgrzybianie klimatyzacji. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Świdnica? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

ŚWIDNICA.jpg


Busy Świdnica – kto tu przyjeżdża


Powiat świdnicki leży na terytorium woj. zachodniopomorskiego. Do Świdnicy przybywają m.in. turyści z takich krajów jak: Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Często docierają tu naszymi wypasionymi busami wykupując przewóz osób z naszej firmie. Świdnica otoczona jest zielenią, a w samym mieście znajdują się liczne parki miejskie, w tym: Park Centralny, Park Pionierów czy Park Młodzieżowy. Jest ich na prawdę wiele! W mieście odbywa się wiele cyklicznych imprez, w tym: Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, Festiwal Bachowskim, Festyn Sobótkowy czy Festiwal Teatru Otwartego.