Międzyrzecz - Niemcy

Przewóz osób do Niemiec? Oferta na tanie busy z Międzyrzecza do Niemiec? Firma TOMY-ZŁOTÓW to zdecydowanie najlepszy wybór spośród firm działających na rynku! Międzyrzecz jest stałym i niezmiennym punktem na trasie naszych busów jeżdżących codziennie w systemie „door to door”. Usługa od drzwi do drzwi to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez pasażera adresami oraz oszczędność jego czasu i pieniędzy, co związane jest z brakiem konieczności korzystania z dodatkowych form transportu. Centralne regiony Niemiec obsługiwane są przez naszą firmę każdego dnia, a dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek pojedziesz z nami pod dowolny Niemiecki adres (obsługujemy cały kraj).

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Tanie busy z Międzyrzecza do Niemiec

Co wyróżnia nas na tle innych firm? Zdecydowanie prokonsumenckie nastawienie oraz bezkompromisowa dbałość o bezpieczeństwo. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Nasi mili i kompetentni konsultanci przyjmą Państwa zlecenie na przewóz osób "door to door" z Międzyrzecza do Niemiec. Nasze busy są w pełni sprawne (systematycznie poddajemy je diagnostyce w prywatnym warsztacie samochodowym), posiadają sprawną i systematycznie odgrzybianą klimatyzację, a za ich kierownicami zasiadają kompetentni i doświadczeni kierowcy. Każdy kierowca naszych busów posiada odpowiedni czas na regenerację przed każdym nowym kursem z Międzyrzecza do Niemiec lub z Niemiec do Międzyrzecza. Pełnię Twojego bezpieczeństwa dopełni fakt, iż przed każdą trasą z Polski ozonujemy nasze busy. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów. Zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować. Busy do Niemiec Międzyrzecz? Wybierz się w bezpieczną i komfortową podróż z TOMY-ZLOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg

Busy Hildesheim - Międzyrzecz

Busy z Międzyrzecza do Hildesheim wyjeźdżają codziennie. Polacy znajdują tu miejsce zatrudnienia w wielu fabrykach. Swoją siedzibę mają tu takie firmy jak: Robert Bosch GmbH oraz Robert Bosch Car Multimedia GmbH . Są to firmy, które w glównej mierze zajmują się elektroniką. Docierają tu naszymi busami liczni turyści z Międzyrzecza, którzy chcą zobaczyć na włąsne oczy liczne zabytki miasta Hildesheim. Z pewnością przypadną one Państwu do gustu i zechcecie na ich tle się sfotografować. Główną atrakcją mioasta Hildesheim w Niemczech jest zrekonstuowany Marktplatz. Rynek miasta po zniszczeniach spowodowanych bombardowaniami w roku 1945 uległ całkowitemu zniszczeniu. Odbudowa placu nastąpiłą dopiero w latach 80'. Na uwagę zwiedzających zasługują również: ratusz wzniesiony w XIII wieku w stylu gotyckim, Tempelhaus – późnogotycki budynek z XV wieku, Katedra z IX wieku ze słynnymi drzwiami biskupa Bernwarda, wy. Katedra zostala wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jadąc do miasta skorzystajcie z naszych busów i najlepszych cen na rynku.