Przewóz osób Inowrocław

Najlepsze przewozy i busy z Inowrocławia do Niemiec dostępne na naszej stronie. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. ZADZWOŃ +48 600-629-301
Wyjazdy z Polski rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych. Powroty uzależnione są od wielu czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24 czasem później). Transport odbywa się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Busy do Niemiec Inowrocław? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!
Rezerwacja w naszej firmie jest bardzo prosta. Aby zamówić przewóz z Inowrocławia do Niemiec należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić szczegóły przejazdy z pracownikiem naszej infolinii. Nasi konsultanci pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych.

Busy z Inowrocławia do Niemiec to nie wszystko – obcokrajowcy odwiedzają miasto

Powiat inowrocławski przyciąga rzeszę turystów z takich krajów jak Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Docierają tu często oni naszymi busami wybierając bezpieczny i komfortowy przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Z resztą podobnie jak całe województwo kujawsko - pomorskie zapiera dech w piersi cudownymi krajobrazami. Znajdują się tu liczne zabytki sakralne. W samym Inowrocławiu znajduje się: Kościół NMP, św. Mikołaja czy św. Krzyża. Zapraszamy do miasta i do skorzystania z naszej oferty na busy.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

inowrocław.jpg