Busy do Niemiec Inowrocław

Oferujemy najlepsze przewozy i tanie busy do Niemiec z Inowrocławia, które dostępne są każdego dnia na naszej stronie. Codziennie oferujemy tanie porzewozy w systemie „door to door”, dzięki czemu bez przesiadek można dostać się do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Wyjazdy zmiasta rozpoczynają się od wczesnych godzin porannych, dzięki czemu w tym samym dniu można trafić pod adres docelowy. Powroty rozpoczynają się około godziny 20 przy granicy z NL, lub po 24 na północy i południu tego kraju -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wykonujemy transport naszymi komfortowymi busami, dzięki czemy podróż jest satysfakcjonującym przeżyciem. Każdy nasz pojazd posiada wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Zachęcamy do skorzystania z najlepszej oferty na przewozy dostępnej na naszej stronie! Aby zamówić przejazd w naszej firmie należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić szczegóły przejazdy z pracownikiem naszej infolinii. Nasi konsultanci pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie czas na kontakt. Jeśli jedziesz do DE koniecznie skorzystaj z naszej oferty przewozowej na tanie busy do Niemiec Inowrocław.

PRZEWOZY INOWROCŁAW - NIEMCY

Wykonujemy przewozy zagraniczne Inowrocław - Niemcy, które odbywają się naszymi wypasionymi pojazdami marki Renault. Dzięki flocie naszych niezawodnych busów dostaną się Państwo komfortowo i bezpiecznie pod wiele zagranicznych adresów. Powiat inowrocławski przyciąga rzeszę turystów z takich krajów z krajów leżących na zachód od naszej granicy, dzięki czemu miasto stale się bogaci. Docierają tu często oni naszymi pojazdami wybierając bezpieczny i komfortowe przewozy jaki oferuje nasza firma. Podobnie jak całe Kujawy miasto zachwyca przyjezdne osoby swoimi zabytkami oraz zapierającymi dech w piersi krajobrazami. Znajdują się tu liczne zabytki sakralne, a w samym mieście znajduje się: Kościół NMP, św. Mikołaja czy św. Krzyża.

Miasto zwane jest stolicę Kujaw Zachodnich, gdyż funkcjonują ru licznne sanatoria, domy uzdrowiskowe i tężnia solankowa. Samo miasto posiada status uzdrowiska, dzięki czemu odwiedzają je liczni niemieccy turyści chcący podreperować swoje zdrowie. Znajdują się tu bogate złoża soli kamiennej, które wydobywane są tutaj od czasów starożytnych, dzięki czemu miasto zyskało nazwę „miasto na soli”. Ostatnią czynną kopalnią była kopalnia „Solino”, w której sól wydobywano w sposób tradycyjny. W mieście rozlewana jest wysoko zmineralizowaną wodę „Inowrocławianka”, którą nazwano najbardziej słoną polską wodą mineralną. Jeśli chcesz odwiedzić to miasto to skorzystaj z naszych zagranicznych przewozów osobowych i oferty na busy do Niemiec Inowrocław.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


PRZEWOZY DO ONOWROCŁAWIA: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

inowrocław.jpg