Czarnków

Jedziesz do Belgii? Udajesz się do tego pięknego kraju w celach zarobkowych, turystycznych lub jakichkolwiek innych? Jeśli tak to skorzystaj z oferty przewozowej na busy z Czarnkowa do Belgii jakie oferuje nasza firma transportu międzynarodowego. Transport z Polski (w tym z Czarnkowa) do Belgii wykonywany jest w naszej firmie codziennie. Wyjątkowymi pod tym względem są święta w kwietniu i grudniu, które nasi pracownicy spędzają z rodzinami. Już dziś zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów. W każdym busie jedzie ośmiu pasażerów i kierowca. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewozy w naszej firmie odbywają się sprawnymi busami. Nie oszczędzamy na ich naprawie, gdyż muszą zapewnić one w rękach doświadczonego kierowcy pełnię bezpieczeństwa. Każdorazowo przed wyjazdem z Polski do Belgii wszystkie nasze busy poddawane są procesowi ozonowania, dzięki czemu uzyskujemy efekt dezynfekcji. W ramach zakupionego przez Ciebie biletu na przejazd możesz zabrać do busa dwie walizki i bagaż podręczny. Łączna waga Twojego bagażu musi się zamknąć w wadze 60 kg.

WYJAZDY DO BELGII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Czarnkowa do Belgii

Udaj się z nami do kraju Jean-Claude van Dammea i niczym te sławny aktor i karateka podbij ten cudowny kraj. Belgia jest rzecz jasna krajem należącym do Beneluksu i stanowi jego najmniejszą część. Do Belgii z Czarnkowa i nie tylko przybywa wielu młodych Polaków w celach turystycznych. Belgia zachwyca architekturą oraz przyciąga wszystkie osoby zainteresowane tematyką Wspólnoty Europejskiej, gdyż tu swoją siedzibę mają liczne instytucjje unijne. Wielu pasażerów naszych busów udających się do tego kraju po prostu pracuje w tym kraju. Zobacz ten niesamowity kraj na własne oczy i poznaj wszystkie jego uroki! Busy do Belgii Czarnków jest to zadanie (które dla własnego bezpieczeństwa) należy powierzyć firmie o sprawdzonej renomie i reputacji. Dlaczego? To proste. Firmy działające wiele lat na wymagającym rynku przewozów busami przetrwały, gdyż stale podnosiły jakość swoich usług. Nasza firma oferuje przewozy zagraniczne od ponad dwóch dekad i posiadamy bardzo dużą bazę stałych i zadowolonych Klientów.