Wielkopolska

Wybierasz się w podróż do Belgii? Szukasz taniej i bezpiecznej oferty na przewóz osób? W wyszukiwarce wpisałeś frazę „busy z Wielkopolski do Belgii” lub frazę pokrewną? Jeśli tak, to na naszej stronie znajdziesz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Firma TOMY ZŁOTÓW codziennie oferuje tani przewóz osób z Wielkopolski do Belgii oraz z Belgii do Polski. Jadąc z nami zyskujesz pewność swojego bezpieczeństwa oraz najlepsze ceny na rynku. Do Państwa dyspozycji przekazujemy sprawne i klimatyzowane busy, miłych pracowników infolinii oraz oraz sztab najlepszych kierowców.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podróż z wielkopolski do Belgii

Belgię obsługujemy każdego dnia. Z Wielkopolski wyruszamy z samego rana (czasem już po północy). Powroty z Belgii do Polski odbywają się również każdego dnia. Powroty rozpoczynają się od godziny 17. Chcesz zamówić u nas busa? Zadzwoń na podany przez nas numer telefonu aby ustalić z pracownikiem naszej infolinii czynnej codziennie do 22 szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy północne i centralne tereny Wielkopolski. Trasę Wielkopolska – Belgię obsługujemy w systemie „door to door”. W ramach dogodnej dla Klienta usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak to już dziś zamów tani przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Belgii Wielkopolska? Skorzystaj z naszej oferty – z pewnością Ciebie zadowoli. Belgia przyciąga Polaków dobrymi zarobkami, miastami bogatymi w piękną architekturę oraz otwartością jej mieszkańców. Jeździmy tu do pracy, w odwiedziny do rodziny i znajomych czy po prostu w celach turystycznych. W Belgii mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W Wielkopolsce obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie w tym również: Drawsko Pomorskie, Piła, Złotów czy Poznań.

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Ciekawe informacje o województwie

Poznań, Piła, Ostrów Wielkopolski i Leszno stanowią główne węzły kolejowe w województwie wielkopolskim. Województwo wielkopolskie posiada 73 pojazdy kolejowe, w których są 43 elektryczne zespoły trakcyjne oraz 26 spalinowych zespołów trakcyjnych i autobusów szynowych. W województwie wielkopolskim jest okręg wyborczy nr 7 do Parlamentu Europejskiego, którego siedziba okręgowej komisji wyborczej znajduje się w Poznaniu. Województwo wielkopolskie jest położone na Nizinie Wielkopolskiej oraz Pojezierzu Wielkopolskim. Warta, Noteć, Obra oraz Prosna są głównymi rzekami regionu. Lądolód skandynawski ukształtował w większości powierzchnię regionu wielkopolskiego. Województwo zostało utworzone 1 stycznia 1999 roku. 25,3% obszaru województwa wielkopolskiego zajmują lasy. Najniższy punkt województwa wielkopolskiego leży w dolinie Noteci koło Krzyża i wynosi 31 m n.p.m. Do Poznania można dojechać niemal z każdego regionu Polski, co oznacza że miasto to jest głównym węzłem kolejowym regionu.

Zobacz także:

 • Czarnków
 • Drawsko Pomorskie
 • Gniezno
 • Grodzisk Wielkopolski
 • Międzychów Nowy Tomyśl
 • Oborniki
 • Piła
 • Poznań
 • Szamotuły
 • Trzcianka
 • Wągrowiec
 • Złotów