Wielkopolska

Busy z Wielkopolski do Belgii

Jedziesz do Belgii? Znakomicie! Codziennie oferujemy tanie busy do Belgii z Wielkopolski. Przewozy zarezerwuj pod nr tel:+48 600-629-301. Z nami dotrzesz szybko, bezpiecznie i zawsze na czas, podróżując z adresu na adres (te adresy które nam wskażesz). Przewozy do Belgii odbywają się naszymi komfortowymi busami, które starannie czyścimy i dezynfekujemy przed każdym wyjazdem z Polski. Nasi kierowcy prze każdą trasą solidnie wypoczywają by bezpiecznie dowieźć Ciebie i Twoich bliskich do wybranej destynacji. Rezerwacji dokonaj kontaktując się na nasz numer telefonu w godzinach od 8 do 22, co znacznie ułatwia kontakt.


Do Belgii nasze busy docierają codziennie przywożąc pracowników i turystów z Polski. Z Wielkopolski wyruszamy kiedy kury wstają, co umożliwi Ci dotarcie do celu w południe. Powroty z Belgii do Wielkopolski odbywają się również każdego dnia od godziny 17. Obsługujemy północne i centralne tereny Wielkopolski. Trasę Wielkopolska – Belgię obsługujemy w systemie „door to door”. Już wcześniej o tym pisaliśmy. Odbieramy Cię z miejsca w którym się obecnie znajdujesz i zabieramy Cię pod adres do którego chcesz przedostać się naszym busem, co eliminuje konieczność opłacvania innych przewoźników.

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Komfortowe przewozy Wielkopolska-Belgia

Przewozy w naszej firmie odbywają się komfortowymi busami, ale w województwie Wielkopolskim istnieją inne formy transportu, w tym kolej i auta. Poniżej krótko opisujemy te formy transportu i przedstawiamy przydatne informacje o województwie.Poznań, Piła, Ostrów Wielkopolski i Leszno stanowią główne węzły kolejowe w województwie wielkopolskim. Województwo wielkopolskie posiada 73 pojazdy kolejowe, w których są 43 elektryczne zespoły trakcyjne oraz 26 spalinowych zespołów trakcyjnych i autobusów szynowych. W województwie wielkopolskim jest okręg wyborczy nr 7 do Parlamentu Europejskiego, którego siedziba okręgowej komisji wyborczej znajduje się w Poznaniu.

Zachęcamy wszystkich Belgów do odwiedziń Wielkopolski. Belgowie - tak samo jak Polacy mogą korzystać z naszej oferty przewozowej, dzięki czemu mogą poznać Wielkopolskę. Busy z Wielkopolski do Belgii oraz w przeciwną stronę wyruszają każdego dnia. Nasze busy pogadają wygodne fotele, dzięki czemu możesz uciąć sobie drzemkę w trakcie jazdy. Nasi Kierowocy zatrzymują się 2-3 razy w trakcie przewozu,aby pasażerowie rozprostowali kości, zapalili papierosa lub skorzystali z WC. Zapraszamy do rezerwacji.